2018.4.17.

A másság sokszínűsége című VI. képzőművészeti-irodalmi-újságírói pályázat

A szerzői jog és a könyv világnapja alkalmából a tavankúti Matija Gubec Á.I. 2018. április 20-án hatodik alkalommal szervezi meg A másság sokszínűsége című képzőművészeti-irodalmi-újságírói pályázat záróünnepségét, amelyre Palicson, a Szabadkai Városi Könyvtár fiókkönyvtárban (Horgosi út 82) 12 órai kezdettel kerül sor.

Az ünnepségen egyidejűleg bemutatásra kerül a „A másság sokszinűsége 2013–2017ˮ cimen kiadott gyűjtemény. Az ünnepségen átadjuk az ajándékokat, dijakat és elismeréseket a pályázat ez évi résztvevőinek.