2018.9.18.

Az ember múzeuma – Székely Tibor hagyatéka

Szeretettel meghívjuk Székely Tibor halálának 30. évfordulója alkamából tartandómegemlékezésre és a zentai Városi Múzeumban található Székely Tibor gyüjtemény katalógusának bemutatójára, melyet a szabadkai Székely Tibor Eszperantó Egyesület szervez. A könyvbemutatóra a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótemében kerül sor 2018. szeptember 20-án 18 órai kezdettel. Közreműködnek : Burány Katalin, múzeumpedagógus – a katalógus szerzője, Pejin Attila, a zentai Városi Múzeum vezetője, Székely Erzsébet,Székely Tibor özvegye és Đorđe Dragojlović, a Székely Tibor Eszperantó Egyesület elnöke.