2018.12.5.

Meghívó

Tisztelettel meghívjuk Miroslav Božin Tanyavilág Önnek című turisztikai és gasztronómiai útikönyvének bemutatójára. A könyv 65 turistahelyet és borgazdaságot, 100 hagyományos étel receptet, szótárt és 100 ehhez kapcsolódó fogalom magyarázatát tartalmazza. A könyvestre 2018. december 6-án 19-órai kezdettel kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében.

KÜLÖNLEGESSÉG:

A „Tanyavilág Önnek” című TV sorozat hanganyagának bemutatója, melyet Bane Krstić írt és komponált Gyerünk, menjünk a tanyáracímmel.

AZ EST VENDÉGEI:

Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója,

Prof.dr. Boško Kovačević, politológus,

Toni Bedalov,újságíró, az RTS szabadkai levelezőtársa,

Miroslav Božin, a Tanyavilág Önnek című turisztikai és gasztronómia útikönyv szerzője.

Hagyományos ételek KÓSTOLÓJA!

Mindenkit szeretettel várunk!