2019.3.25.

A Tartományi szavalóverseny időpontja megváltozott

Mivel az általános iskolás diákok a próbaérettségit 2019. április 12-én pénteken és április 13-án szombaton írják, a Tartományi szavalóverseny megtartásának időpontjai változtak. A középső korosztály, tehát az általános iskola felsős tagozatos dijákjai és az idősebb korosztály, a középiskolások időpontai felcserélődtek. A Torontálszécsányban megtartandó szavalóverseny időpontjai így a következőképpen alakultak:

Péntek, 2019. 04. 12-én 11 órakor – FIATALABBkorosztály (az általános iskolák alsósai)

Szombat, 2019. 04. 13-án 11 órakor – IDŐSEBB korosztály (középiskolások)

Vasárnap, 2019. 04. 14-én 11 órakor – KÖZÉPSŐ korosztály (az általános iskolák felsősei)