2019.3.25.

A Radomir Konstantinović Díj átadása

A Szabadkai Városi Könyvtár és aRadomir KonstantinovićSzellemi Hagyatékát Ápoló Tanács nevében meghívjuk a Radomir Konstantinović Díj átadási ünnepségére Végel László és Radivoj Cvetićanin laureatus részére. A díjátadó ceremónia, valamint a Radomir Konstantinović Összes Művei I. kötetének bemutatójára 2019. március 27-én, 12 órai kezdettel kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. Alkalmi beszédet mond dr. prof. Latinka Perović čs dr. prof. Gojko Tešić.

Tisztelettel várjuk!