2019.8.5.

Аz első Travel MeetUp Szabadkán

Szabadkán először szervezik meg a Travel MeetUp találkozót, melyre a Szabadkai Városi Könyvtár emeleti olvasótermében 2019. augusztus 8-án 17.30 órai kezdettel kerül sor.

Az est vendége Ivan Marjanović, pszichológus, zeneszerző, vállalkozó a marketing terén, az extrém sportok szerelmese, de mindenekelőtt szenvedélyes utazó, aki eddig 41 országban járt. Különösen az afrikai országokat kedveli, az ott élő embereket, a kultúrát, a hagyományokat, a zenét és az ételeket. Ivan fényképeivel Afrika szépségét szeretné elénk tárni. Ha szereti az utazást, a fényképezést, Afrikát, ha érdeklik a kalandok is vagy csak kíváncsi, vagy valami újat és érdekeset szeretne első kézből megtanulni, jöjjönAfrikába Ivánnal . Ivan széleskörű tapasztalatait megosztja az érdeklődőkkel. Bemutatja a különféle afrikai törzsek látogatásáról szóló érdekes videóit, fényképeit.
A belépés díjtalan.