2019.10.4.

A Lexikon XIV. kötetének bemutatója

A Horvát Akadémiai Társaság szervezésében 2019. október 10-én, csütörtökön, 19 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében bemutatásra kerül A Duna menti horvátok – bunyevácok és sokácok lexikonának XIV. kötete.

A kötetet prof. dr. Josip Vrbošić, az eszéki egyetem Jogtudományányi Karának nyugalmazott tanára, Dražen Skenderović, a szabadkai Szent Rókus Plébánia vikáriusa és dr. Slaven Bačić, a kötet főszerkesztője mutatják be. Az est moderátora Bernadica Ivanković.

Szeretettel várjuk!

Kövessen bennünket!