2019.10.7.

Kiállítás - Életünk és a mondókák

A gyermekhét alkalmából Életünk és a mondókák címmel 2019. okt. 8-án, kedden, 10 órakor kiállítás nyílik a Szabadkai Városi Könyvtár gyermekosztályán. A kiálltás, mely Budapestről érkezett és első alkalommal a széphalmi Magyar Nyelv Múzeumában lett bemutatva magyar mondókákat tartalmaz színes képek és szövegek formájában. Szervező a Kossa János Nyelvművelő Egyesület és Olvasóklub és a Szabadkai Városi Könyvtár. A kiálltást Farkas Zsuzsa a Kossa MNYEOK elnöke nyitja meg.