2020.2.24.

Zoran Ilić Bevezetés a punkba című könyvének bemutatója

Zoran Ilić belgrád prózaíró 2020. február 26-á a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében 18 órai kezdettel mutatja be a Bevezetés a punkba című könyvét. Az est moderátora Slobodan Martinović lesz.

Zoran Ilić a Književna reč szerkesztője, valamint az Album (Szarajevó) vendégszerkesztője. 2009-ben Krleža-díjjal jutalmazták, majd a 2016-os irodalmi munkásságáért Donat-díjban részesítették. Jelenleg a volt Jugoszlávia szerzőinek szentelt irodalmi weboldalt szerkeszti (prozaonline.com).

Szeretettel várjuk!