2020.2.10.

A magány ura egy ország időfolyamában című könyv bemutatása

Meghívjuk Mladen Maksimović A magány ura egy ország időfolyamábancímű könyvénekbemutatására,melyre 2020. február 13-án, csütörtökön, a SzabadkaiVárosi Könyvtár olvasótermében kerül sor. A könyv az Azra együttesnek és Branimir Johnny Stulić alkotói munkájánakállíttiszteletet. A könyvről a szerzőn kívül Bogomir Mijatović zenei szerkesztő, újságíró és publicista, valamint Batrić Ćalović író is beszélni fog. A zenei program egy részét prof. Damir Malešev gitáros.

Szeretettel várjuk!