2020.3.16.

ÉRTESÍTÉS

A Szabadkai Városi Könyvtár 2020. március 17-étől meghatározatlan ideig zárva lesz az olvasók és a látogatók számára. Az intézkedést a koronavírus-járvány miatt Szerbiában bevezetett rendkívüli állapot tette szükségessé.

A zárva tartás alatt az intézmény munkatársai csökkentett számban végzik feladataikat, ezért arra kérik önöket, legyenek türelemmel a fennálló szükségállapot iránt. Amint normalizálódik a helyzet, ismét fogadják az olvasókat, erről időben értesítenek majd mindenkit.

Megértésüket köszönjük!