2020.6.2.

Értesítés

Tisztelettel emlékeztetjük a Szabadkai Városi Könyvtár olvasóit, hogy a rendkívüli állapotot megelőzően kikölcsönzött könyveket térítésmentesen 2020. június 10-éig visszahozhatják.

Az általános iskolák tanulói a Kalandozás Könyvországban olvasásnépszerűsítő vetélkedőre a kitöltött kérdőíveket online-hálózaton még leadhatják és 300 dinárért tagosodhatnak az említett határidőn belül.

Egyidejűleg felhívjuk figyelmüket a Szabadkai Városi Könyvtár nyitvatartására. Munkanapokon felnőtt részlegünk és gyermekosztályunk 7:30-tól 19:30-ig fogadja olvasóit, míg tudományos osztályunk az olvasóteremmel, valamint a helyismereti osztályunk 7:30 órától 14:30 óráig tart nyitva. A szombati munkaidő osztályainkon 8:00 órától 13:00 óráig tart.