2020.6.4.

Az Ivan Antunović KK saját kiadványait ajándékozta a szabadkai könyvtárnak

A Szabadkai Városi Könyvtár az Ivan Antunović KK saját kiadványaiból 18 címmel gazdagította állományát. Az adománytdr. Ivica Ivanković Radak tiszteletes és Klara Dulić Ševčić, az egyesület titkára 2020. június 4-én adták át Dragan Rokvićnak, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatójának. A 120 könyv adományozásával folytatódott a Katolikus Kör és a Szabadkai Városi Könyvtár gyümölcsöző együttműködése.

Egyébként az első nagyobb könyvadományt öt évvel ezelőtt adták a Szabadkai Városi Könyvtár részére, az intézmény 125-ik jubileuma alkalmából.