2020.10.1.

Akciós tagosodás a Кönyvhónap és a Szabadkai Városi Könyvtár születésnapja alkalmából

Tájékoztatjuka кözépiskoláshallgatókat, hogyakönyvhónapjában, 2020. október 1-tőloktóber 30-ig 400 dináros árontagosodhatnakaSzabadkaiVárosiKönyvtárba.

Atagságtizenkéthónapig érvényesmindenosztályon ésfiókkönyvtárban.

Ebbenazidőszakbanamegengedettidőnélhosszabbideigkikölcsönzöttkönyveketkésedelmidíjfizetésenélkülvisszalehethozni.

ASzabadkaiVárosiKönyvtár értesítiaz érdeklődő polgárokat, hogyazintézmény 130. születésnapjaalkalmából 2020. október 12-16-áigatagosodásidíj 400 dinár. Atagságtizenkéthónapig érvényesmindenosztályon ésfiókkönyvtárban.

Szeretettel várjuk!