2020.11.4.

A Zágrábi Városi Könyvtár A F bolygó kutatói elnevezésű olvasásnépszerűsítő nyereményjátékának eredményei

A Zágrábi Városi Könyvtár közzétette A F bolygó kutatói elnevezésű olvasásnépszerűsítő nyereményjáték nyerteseinek névsorát. A legügyesebbek között szabadkaiak is vannak:

Dejan Radaković (8.o., Matko Vuković Ált. Isk., Szabadka)

Tanja Stantić (7.o., Ivan Milutinović Ált Isk., Kisbosznia)

A nyertesek teljes listája a https://www.mhk.hr/kviz/linken tekintkető meg.

Sajnos, a fenálló járványügyi helyzet miatt a nyertesek idén nem utazhatnak Zágrábba, ehelyett nyereménysorsoláson vehetnek részt, mely Zágrábban, 2020. november 13-án közönség nélkül lesz lebonyolítva ( a főnyeremény egy Lenovo Tab E8 tablet).

A Szabadkai Városi Könyvtárszervezésében az olvasásnépszerűsítő nyereményjátékon Szabadkán és környékén80 horvát nyelven tanuló diák vett részt.

Mindamellett, hogy az idei nyereményjáték igen könnyű volt, sok helytelenül kitöltött kérdőív érkezett vissza a szervezőkhöz. Sajnos, ezek a gyerekek a vigaszdíjak kiosztásában nem vehettek részt, melyet, mint az előző évek során idén is a Szabadkai Városi Könyvtár biztosított a résztvevőknek.

A vigaszdíjak(könyvek) nyerteseinek névsora:

<p1. Terezija Sekereš, 8.o., Ivan Milutinović Ált. Isk., Szabadka

2. Petra Vojnić Tunić, 7.o., Matko Vuković Ált. Isk., Szabadka