2021.1.20.

Ajándék könyvek a Szabadkai Városi Könyvtár polcain

A Szabadkai Városi Könyvtár mint kiemelt jelentőségű közkönyvtár Magyarország Kormányának és a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkárságának támogatásában részesült, ennek lebonyolítója pedig a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. és a Magyar Nemzeti Tanács. Az ajándék könyvek 1.100.000 forint értékben gazdagítják állományunkat. A több mint 300 szebbnél szebb könyvből Intézményünk fiókkönyvátraiba is juttatunk. Az ajándékcsomag gyermek-, ifjúsági- és felnőtt irodalmat tartalmaz.