2021.4.25.

A Tartományi szavalóverseny megtartásának új időpontja

Egészségügyi és szervezési okok miatt A Népem költője elnevezésű szavalóverseny tartományi fordulója megtartásának időpontja változott.

szerdán, 2021. május 12-én

fiatal korcsoport (az általános iskolák alsósai) 9 órai kezdettel

és aközépső korcsoport (az általános iskolák felsősei) 13 órai kezdettel

pénteken, 2021. május 14-én

idősebb korcsoport (a középiskolások) 9 órai kezdettel

A szavalóverseny online formában a ZOOM aplikáció segítségével lesz megtartva, a beküldött videók bemutatásával. A felvételek utólag a Vajdasági Amatőr Művészek Szövetségének YouTubecsatornáján megtekinthetők lesznek. A verseny következő fordulójának, a Köztársasági szavalóversenynek időpontja 2021. május 28-a és 29-e.