2021.5.5.

Mielőtt lemegy a nap: Pap Éva új regényének bemutatója

Pap Éva magyarországi írónő legújabb, ezúttal is megható regényének a Mielőtt lemegy a nap könyvbemutatójára 2021. május 13-án 19 órakor kerül sor.

Helyszín:

Szabadkai Városi Könyvtár

És újra felkel a nap
Mielőtt lemegy a nap
Két év, két történet, amely szorosan kötődik Szabadkához.

Pap Éva új regénye sorsokról, traumákról, soha el nem mesélt történetekről szól, bepillantást engedve az ötvenes évek Jugoszláviájának titói világába. Történet a felelősségvállalásról, az elhallgatott igazságról és a múltban gyökerező kegyetlen valóságról. Arról, hogy néha milyen szembenézni akár a saját életünkkel is.

A könyvbemutatót felvezeti:
Dragan Rokvić a könyvtár igazgatója

Moderátor: Bognár Irén a könyvtár munkatársa

Meghívott előadó: Csernik Árpád a Szabadkai Népszínház művésze

Sok szeretettel várjuk a közönséget.