2021.5.26.

Könyvtár a szabadban

A Könyvtár a szabadban programsorozat keretében 2021. május 28-án a Szabadkai Városi Könyvtár palicsi részlegében 8.15 órai kezdettel a Miroslav Antić Á.I. másodikos tanulóinak kézműves foglalkozással egybekötött könyvbemutatót tartunk. Csík Mónika legújabb verses meséjéről, a Hangyafarsangról mesél a gyermekeknek, mely a szabadkai Életjel Könyvkiadó gondozásában jelent meg. A könyvről a szerző mellett Beszédes Valéria beszél, míg a foglalkozást Janovics Erika, a könyv illusztrátora és Omerović Heléna könyvtáros vezetik.