2021.10.11.

Kedvezményes beiratkozás a Кönyvhónap és a Szabadkai Városi Könyvtár születésnapja alkalmából

Tájékoztatjuk a polgárokat, hogy a Кönyvhónap és a Könyvtár születésnapja alkalmából 2021. október 11- étől október 30- áig 500 dináros áron iratkozhatnak be a Szabadkai Városi Könyvtárba. A tagsági kártya egy évig egyaránt érvényes az osztályainkon és a fiókkönyvtárainkban.

Ebben az időszakban nem fizettetjük meg a lejárt határidejű kölcsönzésért járó késedelmi díjat.

A járványügyi helyzet miatt, a tömeg elkerülése érdekében, az akció három hétig tart.

Mindenkit szeretettel várunk!