2021.11.29.

Műhelyfoglalkozások a szabadkai könyvtárban

Zágrábi képzőművész tanárok 2021. december 4-én, szombaton 9.30 órai kezdettel három alkotóműhelyt tartanak gyerekeknek a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A foglalkozások az Ádventi szokásaink nemzetközi együttműködési projekt részeként kerül megszervezésre. Résztvevők: a tavankúti Matija Gubec Általános Iskola, a božjakovinai Stjepan Radić Általános Iskola, valamint a Zágrábi Megye Oktatás- és Nevelésügyi Közigazgatási Osztálya, valamint a Művelődési-, Sportügyi-, Műszaki Kulturális- és Civil Társadalomügyi Közigazgatási Osztálya.

A foglalkozások ingyenesek.