2021.12.1.

„Long Play“ jegyzetek a korszakról könyvbemutató

Tisztelettel meghívjuk Blagoja Borislav Pešić „Long Play“ könyvének a bemutatójára, melyet 2021.12.03-án 18 00 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében. A mű fotomonográfia, amely 333 regionális zenész 1332 portréját tartalmazza, akik az 1950. és 2000-es évek között kezdték el zenei tevékenységüket. A kötetről a szerzővel Lengyel Gábor beszélget, az est moderátora pedig Dragan Rokvić, aSzabadkai Városi Könyvtár igazgatója.