2021.12.20.

Stipan Jaramazović Teoretska razmišljanja o gradnji tambura című könyvének bemutatója

Szeretettel meghívjuk Stipan Jaramazović Teoretska razmišljanja o gradnji tambura című könyvének bemutatójára, amely 2021. december 20-án, hétfőn a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében 18:00 órai kezdettel kerül megrendezésre.

A könyvről Bojan Trenkić, a Vajdasági Tamburazenekarok Egyesületének elnöke és Stipan Jaramazović szerző beszél.

A bemutató moderátora Maša Mladenović főkönyvtáros lesz.