2022.2.11.

Községi szavalóverseny

Értesítjük Önöket, hogy a községi szavalóverseny 2022. március 3-án, csütörtökön 9 órai kezdettel lesz megtartva a szabadkai Szabadegyetem nagy előadótermében (Jovan Nenad cár Tér 15., első bejárata).

A szavalók sorrendje (szerb, horvát és magyar nyelven, valamint a más nyelvű nemzeti közösségek versmondói):

- 9-11 óráig a fiatal korosztály, az I-IV. osztályosok,

- 11-13 óráig a középső korosztály, az V-VIII. osztályosok,

- 13-15 óráig az idősebb korosztály, a középiskolások.

A műsoridő tájékoztató jellegű, kisebb eltérések lehetségesek a versmondók számától függően. A következő csoport belépése a terembe csak azután engedélyezett, amikor az előző csoport elhagyta a termet. Kérjük Önöket, hogy a szavalat időtartamát pontosan tüntessék fel a bejelentő lapokon, hogy a szervezők minél pontosabban ki tudják számolni egy-egy korcsoport fellépésének időtartamát. A jelenlegi járványügyi előírások betartása miatt kérjük, hogy a szavalót csak egy kísérő kísérje (a felkészítő tanár vagy a szülő).

A jelentkezési lapokat legkésőbb 2022. február 23-ig küldjék el a következő címre: Szabadkai Városi Könyvtár, Dušan cár. u. 2. 24000 Szabadka.

A körzeti szavalóversenyre 2022. március 10-én (csütörtökön), 10 órai kezdettel kerül sor ugyancsak a szabadkai Szabadegyetem nagy előadótermében (Jovan Nenad cár Tér 15., első bejárata).

Kövessen bennünket!

2022.7.6......