2022.3.31.

Az 53. Népem költője elnevezésű szavalóverseny tartományi fordulója megtartásának új időpontja

Pedagógusok kérésére, illetve a tanulók számára rendezett különféle versenyek időpontjai miatt a Népem költője elnevezésű szavalóverseny tartományi fordulójának korábban meghatározott időpontja módosult.

Így a torontálsyécsányi Oktatási- és Kulturális Központban megrendezésre kerülő 53. Népem költője tartományi szavalóverseny végső időpontjai a következők:

-2022. április 8. (péntek)középső korosztály (az általános iskolák felső tagozatos tanulói), 11 óra

-2022. április 9. (szombat)fiatalalabb korosztály (az általános iskolák alsó tagozatos tanulói), 11 óra

- 2022. április 10. (vasárnap)idősebb korosztály (középiskolások), 11 óra