2022.5.20.

Lovas Ildikó könyvének bemutatójа

Tisztelettel meghívjuk Lovas Ildikó A város lelke, avagy identitásjelek: Szabadka-tárcák c.könyvének szerb nyelven megjelent Duša grada ili znaci identiteta: subotičke kolumne c.könyv bemutatójára, melyet 2022.05.25-én 18.00 órai kezdettel tartunk meg a SzabadkaiVárosi Könyvtár új olvasótermében. A kötetről Mile Tasić képzőművész, dr. Szabó Zsomborfordító, mgr. Bordás Győző a könyv recenzense, valamint Lackó Lénárd grafikustervező és magaa szerző beszélget. Az est moderátora Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója.