2022.6.10.

Pap Éva Megbocsátás című könyvének bemutatója

Tisztelettel meghívjuk Pap Éva harmadik, ezúttal Újvidéken játszódó könyvének, a Megbocsátás ünnepélyes bemutatójára, melyet 2022. június 14-én a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében 18 órai kezdettel tartunk meg.

Az est moderátora Fridrik Gertrúd színész, műsorvezető.

Közreműködnek: (hangfelvételről) Kalmár Zsuzsa színész, Szabadkai Népszínház, Kosztolànyi József –Szeged és a ContraBayando zenekar -Szabadka élőben!

Szeretettel várjuk a tisztelt közönséget.