2022.8.29.

Kiállításmegnyitó és könyvbemutató a Város napja alkalmából

Tisztelettel meghívjuk a Város napja alkalmából megrendezendő az intézmény dokumentumaiból összeállított kiállításunkra, melynek megnyitójára 2022. szeptember 1-jén 17 óra 30 perckor kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár katalógustermében. Ünnepi beszédet mond Kozma Adrienn, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatónője. A tárlatot megnyitja Pálfi Anita, a könyvtár munkatársa.

A rendezvény keretén belül továbbá 18 órai kezdettel bemutatjuk a 75 éves Hét Nap gasztrokönyvét, az Egy falat Vajdaság című könyvet. A könyvről Tóth Lívia főszerkesztővel, a könyv szerkesztőjével, László Edit igazgatóval, Kartali Róbert főszerkesztő-helyettessel, Lackó Lénárddal, a kötet műszaki szerkesztőjével és a jelen lévő szerzőkkel Bajcsi Zita, az est moderátora beszélget.

Az estét Ábrahám Máté (cselló) és Kucsera Noémi (gitár) zenei előadása teszi ünnepélyesebbé.

Végül 19 órától az ünnepre terített asztalhoz invitáljuk vendégeinket.