2022.9.13.

Milan Nikolić Izano könyvеinek bemutatója

Tisztelettel meghívjuk Milan Nikolić Izano könyveinek bemutatójára, melyre csütörtökön, 2022.09.15-én 18 órai kezdettel kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében.

Magáról az íróról: „"Prózát és verset írok, és többnyire minden művem romantikus jellegű, melyek az isteni szereteten alapszanak, ami a szeretetben és az odaadásban nyilvánul meg az emberi megértésen és értelmen keresztül. Tíz éves munkásságom alatt hat könyvet írtam: Lanac ljubavi "A szerelem lánca", U dahu izdaha "A kilégzés lélegzetében", Vinčanska kabala u Lancu ljubavi "Vinčai kabala a szerelem láncában", Dnevnik duše "A lélek naplója", Žig vrelih usana "A forró ajkak nyoma" és a Dah bronzane Tračanke "A bronz trákiai nő lehelete".