2022.9.30.

Kedvezményes tagosodás a Könyvhónap és a Szabadkai Városi Könyvtár születésnapja alkalmából

Tájékoztatjuk a lakosokat, hogy a Könyvhónap és a Könyvtár születésnapja alkalmából 2022. október 3-ától október 15-áig hétfőn, szerdán és péntekenként 7.30-tól 15 óráig, kedden és csütörtökönként 12-től és 19.30 óráig, valamint szombaton 8-tól 13-óráig kedvezményesen, 500 dinárért tagosodhatnak a Szabadkai Városi Könyvtárba. A tagdíj tizenkét hónapig érvényes minden osztályon és a fiókkönyvtárakban. Ebben az időszakban a megengedettnél hosszabb ideig kikölcsönzött könyveket a késedelmi díj megfizettetése nélkül lehet visszahozni.
Szeretettel várjuk!