2022.10.17.

Hugyec Anikó könyvbemutatója a palicsi könyvtárban

A Szabadkai Városi Könyvtár palicsi részlegében 2022. október 19-én 17 órai kezdettel Hugyec Anikó a Túl kevés idő és a Túl hosszú út című regényeinek bemutatójára kerül sor.A bemutató moderátora Kádár Judit, bevezetőt Omerović Heléna könyvtáros mond, valamint részleteket olvas fel a könyvekből.A magyarkanizsai születésű írónő saját elmondása szerint, annak ellenére, hogy mindig is nagyon szeretett olvasni, nem is gondolta volna, hogy maga is író legyen. Sok sikert kívánunk neki a jövőben ezen a pályán! Két regénye a találkozó után megvásárolható is.