2023.2.8.

Könyvbemutató a 20 éves „Hrvatska riječ“ jubileuma alkalmából

A 20 éves „Hrvatska riječ“ megújult hetilap fenállásának alkalmából, mely 2003. január 31-től jelenik meg, csütörtökön, 2023. február 9-én 18 órai kezdettel „Fragmentumok: Válogatások a 2003–2022-es interjúkból” címmel könyvbemutató kerül megrendezésre a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében.
A könyvet a NIU „Hrvatska riječ”adta ki, mely a hetilapban az elmúlt két évtized legérdekesebb interjúiból közöl részleteket.
A könyv szerkesztője Jasminka Dulić, az előszót pedig Zoran Panović írta meg.