2023.3.1.

Községi szavalóverseny

A hagyományos, évente megrendezésre kerülő Népem költője szavalóverseny városi döntője 2023. marcius 2-án, csütörtökön 9 órai kezdettel lesz megtartva a Szabadkai Városi Könyvtárban.

A szavalók sorrendje – tájékoztató jelleggel:

- 9,00–10,30 óráig a fiatal korosztály, az I–IV. osztályosok,

- 10,30–12 óráig a középső korosztály, az V–VIII. osztályosok,

- 12 órától az idősebb korosztály, a középiskolások.

A csoportok időbeosztása tájékoztató jellegű. Az egyes korosztályok kezdési időpontja a regisztrált résztvevők számától függően változhat.

A versenyen az általános- és középiskolák, valamint a művelődési egyesületek és művelődési központok benevezett szavalói vesznek részt Szabadka Község területéről.

A körzeti szavalóversenyre 2023. március a 9-én (csütörtökön), 10,00 órai kezdettel kerül sor ugyancsak a Szabadkai Városi Könyvtárban.