2023.3.6.

Helytörténeti esték

A Szabadkai Városi Könyvtár Helytörténeti esték címmel programsorozatot indít a Könyvtár Raichle J. Ferenc tervezte épületbe való beköltözésének 70. jubiláris éve alkalmából. Az évforduló alkalmából intézményünk katalógustermében 2023. március 7-én 18 órai kezdettel kiállítás kerül megrendezésre Blaško H. Vojnić sokoldalú ópusza, a Szabadkai Városi Könyvtár egykori igazgatója címmel. A kiállítás alkalmával olyan kéziratok, könyvek, fényképek kerülnek bemutatásra, melyek Blaško H. Vojnić nevéhez fűződnek. A kiállítás szerzői Ivona Vojnić Hajduk, főkönyvtáros, Bognár Irén főkönyvtáros, és Pálfi Anita okleveles könyvtáros.

Szeretettel várjuk a kedves közönséget!