2023.3.16.

Könyvbemutató

Tisztelettel meghívjuk A bunyevác irodalom gyöngyszemei kétnyelvű sorozat első négy kötetének könyvbemutatójára. A Szabadkai Városi Könyvtár emeleti olvasótermében 2023. március 23. 18.00-kor kerül sor a Magyarországon készült kétnyelvű könyvsorozat első bemutatójára.
A könyvsorozat célja a bunyevác irodalom válogatott alkotásait műfajonként összegyűjteni egy-egy kötetbe, és tükörfordításban magyar nyelven is olvashatóvá tenni.
A köteteket azok szerkesztői mutatják be. Az estet a Szabadkai Városi Könyvtár és a bajai székhelyű Bunyevác Kulturális Intézet szervezi.
Szeretettel várjuk a kedves közönséget!