2023.3.26.

Helytörténeti esték: Kosztolányira emlékezve

Tisztelettel meghívjuk a Szabadkai Városi Könyvtár Helytörténeti esték: Kosztolányira emlékezve elnevezésű programjára, melyet Kosztolányi Dezső születésének 138. évfordulója és Pacsirta című regénye megjelenésének 100. évfordulója alkalmából rendezünk a könyvtár régi olvasótermében 2023. március 28-án 18 órai kezdettel, valamint az ünnepi koszorúzásra, melyre a Gimnazista elnevezésű bronszobornál kerül sor 2023. március 29-én 11órai kezdettel.

Szeretettel várjuk a kedves közönséget!