2023.4.11.

Április 14. – A könyvtárosok világnapja

A könyvtárosok világnapját két nagy szervezet, az Amerika Könyvtárak Szövetsége (ALA) és a Könyvtári Egyesületek és Intézmények Nemzetközi Szövetsége (IFLA) kezdeményezett. Ezen a napon is szeretnénk felhívni a figyelmet a könyvtárak és a könyvtárosok nyújtotta értékekre.

2023. április 11-e és április 13-a között az új, FELNŐTT beiratkozóinak nem kell tagdíjat fizetni!Emellett tagdíj befizetése nélkül hosszabbíthatják tagságukat azok a FELNŐTT olvasók, akiknek a tagsága ezen a héten (április 10-e és április 16-a között) jár le.

Sok szeretettel várunk minden olvasót, látogatót érdeklődőt a könyvtárba!