2023.6.9.

„Ismerje meg a Balkánt” trilógiа bemutatója

Tisztelettel meghívjuk Zoran Matić banjalukai útleíró Upoznajte Balkan „Ismerje meg a Balkánt” trilógiájának bemutatójára, melyet 2023. június 13-án 18 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében. A sikeres Putovanje kroz Bosnu i Hercegovinu „Utazás Bosznia és Hercegovinában” című útikalauz után, amely 150 turisztikai- és nevezetes helyszínt mutat be ebből az országból, és, amely 5000 példányban kelt el, most újabb két kalauz jelent meg: Putovanje kroz Balkan 1 és Putovanje kroz Balkan 2 „Utazás a Balkánon 1, Utazás a Balkánon 2” címmel, s ezzel a világnak ez a része, először a történelme során, egy közös trilógiát kapott, amely egyesíti az összes turisztikai látványosságot és történeteket, amelyek annyira különlegessé teszik. Az Utazás a Balkánon 1 Szlovéniát, Horvátországot, Észak Makedóniát és Albániát mutatja be, míg az Utazás a Balkánon 2 az utazókat Montenegró és Szerbia szépségei között kalauzolja el. A bemutató moderátora David Jojić.