2023.10.9.

Esszépályázatunk eredményhirdetése

A Könyvtár alapításának 133. évfordulója alkalmából intézményünk szeretettel vár minden tanítót, tanárt, szülőt és gyermeket a „Szabadka városának gyöngyszeme” című esszépályázatunk eredményhirdetésére és záróünnepségére, amely 2023. október 10-én, kedden 17 órakor kerül megrendezésre a könyvtár régi olvasótermében.

A díjkiosztó ünnepségen a Szabadkai Zeneiskola növendékei rövid műsorral kedveskednek. A beérkezett munkákból részleteket felolvas Srđan Sekulić és Magyar Zsófia, a Szabadkai Népszínház színművészei, a díjazottak pedig könyvjutalomban részesülnek.

Еbben az évben sor kerül az idei év leghűségesebb olvasóinak megjutalmazására is!

Minden résztvevőt szeretettel vár a Szabadkai Városi Könyvtár!