2023.11.10.

Meghívó

A magyar nyelv napja (november 13.) alkalmából szeretettel meghívjuk Gellérfi Bence szegedi költő irodalmi estjére, amelyet 2023. november 14-én tartunk meg 18 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében. Gellérfi Bence (Szeged, 1991) hobby-költő, szervező, asszisztens, és talán van még pár máspárhuzamos élete is. Tanulmányait szülővárosában és Budapesten végezte, azóta is Szegeden dolgozik.

A költő beszélgetőtársa Bíró Tímea újságíró.

Szeretettel várjuk!