2023.11.23.

Meghívó

Tisztelettel várjuk Milena Sekulić Odalović „Vetar sa Pireneja” („Szél a Pireneusok felől”) című könyvének bemutatójára, melyet 2023. november 23-án 18 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében. A regényt olvasva, Maria Luisa, a világot jóságával megváltani igyekvő lány nem mindennapi történetén keresztül, feltárul előttünk Spanyolország középkori világa, emberei és tájai. Az író a szerb nyelv és irodalom professzora, iskolaigazgató és irodalmár, a „Beogradski pobednik” Irodalmi Díj nyertese, a Szerbiai Írók Egyesületének tagja.

Az est moderátora Maša Mladenović főkönyvtáros.
Szeretettel várjuk!