2013.2.8.

A szabadkai Maria Theresiopolis Német Egyesület bemutatkozó estje

A szabadkai Városi Könyvtárban 2013. február 18-án 18 órai kezdettel bemutatkozik a nemrég megalakult Maria TheresiopolisNémet Szervezetés bemutatásra kerül az általuk kiadott Guck mal című újság első száma.

A szervezet képviselőin kívül a programban résztvesznek a Regenborgen német kórus, a Palčica óvoda óvodásai, az Október 10. és a Jovan Jovanović Zmaj általános iskolák tanulói, valamint Tara Glončak Karapandžić zongorázik.