2023.12.5.

Meghívó

Szeretettel meghívjuk a Helytörténeti esték című rendezvénysorozatunk idei utolsó eseményére, a „Helyismereti kutatóink és bibliográfusaink” című kerekasztal-beszélgetésre, melyet 2023. december 12-én 18 órai kezdettel tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár régi olvasótermében. A kerekasztal-beszélgetés részvevői azon nagyszámú kutatók és bibliográfusok soraiból valók, akik közelebbről megismerhették a Könyvtár kínálta kutatási lehetőségeket, és munkájukkal növelték is azokat, így a beszélgetés a Könyvtárban végzett kutatómunkáról szól, miközben első kézbő lmegismerhetjük e fontos háttérmunka körülményeit. A beszélgetés moderátora és a multimediális prezentáció szerzője Bognár Irén.