2013.2.14.

178 ÉVE AZ ELSŐ SZERB ALKOTMÁNY MEGHOZATALÁNAK

Az első szerb Alkotmány meghozatalának 178. évforulója alkalmából a szabadkai Városi Könyvtár egy összeállítást készített a Gyertyaszentelői alapokmány jelentőségéről. A szöveget az olasóteremben lehet elolvasni. Az olvasótermi katalógusteremben még egy kiállítást rendeztünk Desanka Maksimović halálának 20. évfordulója alkalmából Már 20 éve, hogy csak verseiben él közöttünkcímmel. A csoportos látogatásokat kérjük bejelenteni, hogy a Könyvtár könyvtári informátort tudjon biztosítani a megbeszélt időre, aki bővebb informácókat adhat e két kiállításról.