2013.2.28.

Március 8-a alkalmából

Március 8-a alkalmából a Városi Könyvtár olvasótermében március 5-én 19.30-kor a szabadkai Népszínház szerb társulatának színészei, Srđan SekulićésMarko Makivićalkalmi versösszeállítással kedveskednek a nőknek és kísérőiknek.

Srđan Sekulić1984-ben született Bosanska Dubicában. 2006-ban diplomált az újvidéki Színművészeti Akadémián MišaJanketićésJasna Đuričić professzorok osztályában.2007-től a szabadkai Népszínház tagja.

Marko Makivić1983-ban született Bosanska Dubicában. 2008-ban az újvidéki Színművészeti Akadémián diplomált Ljuboslav Majeraprofesszor osztályában.2008-tól a szabadkai Népszínház tagja.