2013.3.6.

Megérkeztek a Márai-program tavalyi fordulójának könyvei

A Márai-program keretében és folytatásaként a szabadkai Városi könyvtár 316 új könyvvel lett gazdagabb, amelyek között szépirodalmi és ismeretterjesztő kiadványok egyaránt megtalálhatók.

A könyvtár állománygyarapítási tevékenységében a Márai-programos beszerzések rendkívül jelentősek, hiszen a program keretében a gyűjteménybe került könyvek könyvtárunk éves beszerzésének jelentős hányadát teszik ki.

A program szakmai megvalósítását a Nemzeti Kulturális Alap, logisztikai végrehajtását a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. vállalta.