2013.3.25.

Divna Lulić Jovčić Kao da se dogodilo című, első, szerelmes verses kötetének bemutatója

Divna Lulić Jovčić Kao da se dogodilo című, első, szerelmes verses kötetének bemutatójára 2013. március 4-én 19 órakor kerül sor a Városi Könyvtár olvasóteremében. A megjelent kötetről Natalija Janjić tanárnő és a költőnő beszélnek. A kötetből Slavica Lukač Torma olvas fel, a zenei programot Zorica és Emanuel Švorc adják elő.

Divna Lulić Jovčić tagja a szabadkai Orpheusz Költők Klubjának, az íráson kívül festészettel is foglalkozik. Verseit eddig folyóiratokban és antológiákban jelentette meg. A lírai verseken kívül Divna Lulić Jovčić szatírákat, aforizmusokat és gyermekverseket is ír.