27.5.2013.

Распоред рада читаонице Градске библиотеке и културни програм за период од 27. маја до 02. јуна 2013. године

Како бисмо изашли у сусрет Вама, нашим драгим корисницима, сваке недеље ћемо на сајту и фејсбук страници објављивати распоред рада читаонице Градске библиотеке, као и распоред културних догађања за следећу недељу. Добро нам дошли!

Због велике заинтересованости за изложбу малих књига из фонда Градске библиотеке, иста ће бити постављена до 31. маја 2013.

У петак 31. маја 2013. са почетком у 19 часова, у читаоници Градске библиотеке, клуб љубитеља уметности “Елетјел” одржаће песничко вече посвећено песнику Ласлу Нађу. Читаоница ће тај дан са корисницима радити до 18 часова.