29.9.2013.

Распоред рада читаонице Градске библиотеке и културни програм за период од 30. септембра до 6. октобра

У понедељак, 30. септембра, од 14 до 16 часова, у читаоници Научног одељења одржаће се такмичење основношколаца у познавању мађарских народних бајки. На овај начин прославићемо Дан мађарских народних бајки, а уједно и рођендан Елека Бенедека, најпознатијег прикупљача бајки насталих на мађарском говорном подручју. Читаоница Научног одељења на тај дан неће радити са корисницима у периоду од 13:30 до 16:30 часова.