27.10.2013.

Представљање књиге Владе Арсића ИЗГУБЉЕНЕ У МАГЛИ

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге Владе Арсића ИЗГУБЉЕНЕ У МАГЛИ, које ће се одржати у среду 30. октобра 2013. године, у читаоници Градске библиотеке са почетком у 19.30 часова. Модератор вечери је Сања Васић, библиотекар-информатор.

Влада Арсић је новинар дневника “Наших новина” и уредник листова “Хоризонт” и “Сат”. Читалачкој публици се већ представио романом “Лопатање ђавола” која се осврнула на дешавања у манастиру Црна река. Нова Арсићева књига ИЗГУБЉЕНЕ У МАГЛИ обрађује тему трговине људима.

Добро нам дошли!